Connect with us

CCIG Group poszerza obszar działania o kolejny rynek

OUTSOURCING

CCIG Group poszerza obszar działania o kolejny rynek

Realizując strategię rozwoju, CCIG Group poszerzyło swój obszar działania o rynek ukraiński. Było to możliwe dzięki otwarciu nowej spółki – CCIG  Ukraina oraz akwizycji przez nią podmiotu ukraińskiego, specjalizującego się od kilku lat w kampaniach call center, zwłaszcza w obszarze badań marketingowych.

Już 1 listopada nasi agenci telefoniczni w biurach w Kijowie oraz Białej Cerkwi wykonali pierwsze połączenia pod brandem CCIG. Planujemy, że do połowy przyszłego roku będziemy zatrudniali na Ukrainie już ponad 200 osób. – czytamy w komunikacie nadesłanym do redakcji ccnews.pl

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE