Connect with us

Peoplefone Polska S.A. poszukuje partnerów biznesowych

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Peoplefone Polska S.A. poszukuje partnerów biznesowych

Peoplefone Polska S.A. – operator telekomunikacyjny specjalizujący się w komunikacji VoIP poszukuje, do współpracy partnerów biznesowych, specjalizujących się w sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych.

Peoplefone Polska oferuje rozwiązania VoIP dla firm, które chciałyby skorzystać z funkcjonalności wirtualnej centrali działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi systemami służącymi do obsługi połączeń, obniża koszty funkcjonowania biznesu oferując niższe stawki połączeń międzynarodowych i możliwość korzystania z numeracji zagranicznej. Usługi można integrować z każdym systemem Call Center.

Obecnie oferta SIP TRUNK dla Biznesu to przyszłość telekomunikacji, rozumiejąc to PLFON zwraca szczególną uwagę w rozwój tej usługi. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta istnieje możliwość  dodania kolejnych kanałów rozmownych bądź zamówienia numeracji zagranicznej. Przebywając np. w biurze w Warszawie, możesz dzwonić z takiego numeru, jakbyś używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Litwie, czy Czechy, czy USA. I na odwrót. Dzięki  temu łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów, gdy będziesz się mógł prezentować numerem z ich regionu. W ofercie firma posiada numeracje zagraniczną z ponad 80 krajów świata.

W ramach oferty PLFON oferuję również rozwiązania abonamentowe – FONbox Biznes to narzędzie wirtualnej centrali telefonii VoIP dla firm. Poza atrakcyjną ofertą połączeń głosowych w jakości HD, w ramach oferty dla biznesu otrzymujesz, ponad 60 funkcjonalności dostępnych przez www z każdego miejsca w świecie: m.in. wirtualna centralka, numeracja GSM i międzynarodowa,  system zapowiedzi IVR, mostek telekonferencyjny, numeracja skrócona, nagrywanie rozmów, korzystanie z numerów dostępowych bez dodatkowych opłat.

W związku z dynamicznym  rozwojem firmy Peoplefone Polska S.A. poszukuje aktywnych,  ambitnych i zaangażowanych  pracowników specjalizujących się w dystrybucji usług telekomunikacyjnych: Wirtualne PBX, SIPTRUNK.

Głównym celem  programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój sieci partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje. Oferta zawiera w sobie kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, które pomagają właścicielom małych i dużych firm poszerzyć możliwości komunikacyjne firmy, ale równocześnie radykalnie ograniczyć koszty.

Do współpracy zaprasza m.in. integratorów systemów telekomunikacyjnych, dostawców sprzętów VoIP, dystrybutorów z oprogramowaniem Call Center oraz instalatorów central telefonicznych.
Oferuje atrakcyjną prowizję od sprzedaży, przejrzyste warunki współpracy, szkolenia oraz support podczas pierwszych rozmów i negocjacji.

Przystąpienie do współpracy i szkolenie organizowane przez firmę Peoplefone Polska S.A. jest bezpłatne.

Więcej szczegółów dostępnych numerem 222 610 660 lub na adres e-mail: handlowy@plfon.pl

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE