Connect with us

K2 Podcast: Największe mity związane z pracą i biznesem telemarketingowym

PODCAST

K2 Podcast: Największe mity związane z pracą i biznesem telemarketingowym

O telemarketingu i pracy w call center zebrało się tyle kłamstw, mitów i niedomówień. Dlatego postanowiliśmy raz na zawsze je wszystkie zdementować, a wątpliwości rozwiać. Dzisiaj obaj prowadzący opowiedzą o tych najczęściej spotykanych. 🙂

Jakie to mity? Jakie to kłamstwa i niedomówienia? Zebraliśmy ich kilkanaście, ale w programie omówimy ich 9. W pierwszej części skupimy się na tych związanych z pracą – i tutaj warto podkreślić, że jest to idealna okazja to pokazania, że praca w call center rozwija, przynosi profity i satysfakcję. Do pokazania przyszłym adeptom / pracownikom działów sprzedaży telefonicznej. Zresztą – sami posłuchajcie!

Część I:

Część II:

Konicznie przeczytaj artykuły:

O prowadzących program:

KAROL BANCERZ – Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Na co dzień prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o.o.

KAROL BARTKOWSKI – Uznany ekspert od Social Sellingu czyli projektowania procesów sprzedażowych w Social Mediach z 43 miejscem na liście 100 najbardziej wpływowych Social Sellerów w Europie. Specjalista od Cold Callingu B2B. Autor i realizator dziesiątek webinarów oraz szkoleń online. Autor artykułów w branżowych portalach i prestiżowych czasopismach. Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł sprzedaży własnej. Wysoko oceniany mówca na wielu konferencjach organizowanych przez m.in. Puls Biznesu, Brian Tracy International czy firmę Samsung. A prywatnie ojciec 3 dzieci i szczęśliwy mąż, a także zapalony biegacz i mors.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE