.BespokeChat wprowadza usługę callback

Outsourcingowe contact center .BespokeChat, znane z obsługi klientów wyłącznie przez kanał czat, poinformował o wprowadzeniu nowej usługi dla klientów. Callback – bo o nim mowa – umożliwia przekierowanie rozmowy z klientem obsługiwanym w kanale tekstowym (czat) na kanał telefoniczny.

Outsourcingowe contact center[1] .BespokeChat, znane z obsługi klientów wyłącznie przez kanał czat, poinformował o wprowadzeniu nowej usługi dla klientów. Callback – bo o nim mowa – umożliwia przekierowanie rozmowy z klientem obsługiwanym w kanale tekstowym (czat) na kanał telefoniczny. 

Callback to zestawienie połączenia telefonicznego pomiędzy klientem rozmawiającym na czasie, a przedstawicielem firmy Partnera. Oznacza to, że rozmowy nie prowadzi pracownik .Bespokechat, a pracownik zleceniodawcy. Nie musi on pełnić dyżuru w contact center – wystarczy, że w umówionych godzinach będzie „pod telefonem”. Konsultant .Bespokechat zestawia połączenie pozwalając na kontynuację rozmowy z czatu w kanale telefonicznym.

– Konsultant, który pozyskał podczas rozmowy na czacie numer telefonu klienta, dotychczas wysyłał przez tzw. raport – mówi Paweł Antkowiak, CEO .BespokeChat. – Teraz, dzięki funkcjonalności callback, może on zestawić połączenie telefoniczne. Najpierw zadzwoni telefon po Państwa stronie, i jeżeli zostanie odebrany, odbiorca usłyszy krótki komunikat, że będzie połączenie telefoniczne z rozmówcą na czacie.  W tym samym czasie telefon dzwoni u klienta – i jeżeli klient odbierze – zostanie zestawione połączenie telefoniczne pomiędzy Państwem a klientem. 

Status rozmowy telefonicznej będzie widoczny dla konsultanta czatu i jeśli do niego nie dojdzie – będzie on mógł na bieżąco reagować. Oczywiście konsultant .Bespokechat wyśle do zleceniodawcy odpowiednie powiadomienie o tym, że klient oczekuje telefonu zwrotnego.

– W przyszłości rozważamy dodanie też funkcjonalności, która pozwoli na samodzielne zestawianie połączenia przez klienta. – mówi Paweł Antkowiak.

REKLAMA

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *