Connect with us

K2 Podcast: Czym różni się telemarketing od cold callingu?

PODCAST

K2 Podcast: Czym różni się telemarketing od cold callingu?

Czym jest telemarketing wiemy chyba prawie wszyscy. Teoretycznie wiemy też czym jest cold calling. Ale bardzo często nie wiemy, czym jest cold calling B2B w najnowszym wydaniu. 🙂

W dzisiejszym programie o różnicach między dwoma sposobami pozyskiwania klientów dyskutują Karol Bancerz i Karol Bartkowski.

Jak podsumował Karol Bancerz – najważniejsza jest skala działania – telemarketing bije cold calling na głowę. Według Karola Bartkowskiego ważna jest jakość pozyskanej sprzedaży – i tutaj palmę pierwszeństwa dzierży cold calling.

Jakie w takim razie różnice dzielą oba sposoby pozyskiwania klientów? O tym w kolejnych odcinkach K2 Podcast.

Część I:

Część II:

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE