Connect with us

Telemarketer Roku i Złota Słuchawka – zobacz to jeszcze raz!

EVENTY

Telemarketer Roku i Złota Słuchawka – zobacz to jeszcze raz!

Po raz jedenasty rozstrzygnięto konkursy Złota Słuchawka i Telemarketer Roku, wyróżniając najlepszych w polskiej branży Contact Center. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca w Teatrze Kamienica, w Warszawie. Jury przyznało 6 nagród Złota Słuchawka, zaś tytuł Telemarketera Roku 2019 zdobyło 8 konsultantów. Pierwszą w historii nagrodę Najlepszy PraCCodawca otrzymało PZU, a Grand Prix Telemarketera Roku 2019 trafiło do Alior Banku. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Patronem medialnym od 9 lat jest portal CCNEWS.pl

Gala Złota Słuchawka i Telemarketer Roku to jedno z najważniejszych i największych spotkań branży contact center w Polsce. Na uroczystość przybyło ponad 300 zaproszonych gości z całej Polski. Ceremonię wręczenia nagród poprowadził Grzegorz Tomaszewski, wspólnie z Marcinem Sosnowskim (Przewodniczącym Jury konkursu Złota Słuchawka) i Adamem Plucińskim (Przewodniczącym Jury konkursu Telemarketer Roku 2019). To był niesamowity wieczór zwycięzców – najlepszych w contact center, którzy ze wzruszeniem odbierali nagrody. Ze sceny płynęło mnóstwo poruszających słów wdzięczności za wsparcie i zaangażowanie pracowników cc. 

Jeden z finalistów konkursu Telemarketer Roku porównał branżę contact center do kiwi – na zewnątrz nie wygląda na atrakcyjną, ale w środku jest słodka i soczysta, bo pracują w niej ludzie pełni pasji. SMB, organizujący konkursy pragnie docenić pracę ludzi, która na co dzień jest mało widoczna, ale bardzo ważna dla klientów i biznesu.

Po raz pierwszy wręczono Nagrodę Specjalną „Najlepszy PraCCodawca”, będąca wyróżnieniem dla firmy spełniającej i wdrażającej najwyższe standardy zatrudniania pracowników w Contact Center. Nagrodę główną zdobyło PZU, a wyróżnienie otrzymała firma Polskie ePłatności.

Jury konkursu Telemarketer Roku 2019 postanowiło przyznać Nagrodę za najlepszą rozmowę, którą otrzymał Michał Fibak z T-Mobile Polska.

Pełna lista nagrodzonych dostępna tutaj.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE