K2 Podcast: Joanna Ziętara (Hillway) o jakości obsługi klienta

Kontrolowanie jakości rozmów w contact center to codzienność. I nie chodzi już tu tylko o prosty odsłuch. Bo kontrolowanie jakości to ogromna odpowiedzialność.

Kontrolowanie jakości rozmów w contact center[1] to codzienność. I nie chodzi już tu tylko o prosty odsłuch. Bo kontrolowanie jakości to ogromna odpowiedzialność.

Odpowiedzialnością jest też także profesjonalna obsługa klienta, udzielanie pomocy i nieszablonowe podejście do tego tematu przez telemarketerów.

I o tej właśnie odpowiedzialności Karol Bartkowski rozmawia z kolejnym gościem naszego podkastu – Joanną Ziętarą, trenerem firmy Hillway.

A to wszystko przy okazji ubiegłotygodniowego Customer Care Festival.

O dzisiejszym gościu programu:

Joanna Ziętara – trener biznesu prowadzący szkolenia od 2009 roku. Jest certyfikowanym trenerem biznesu i dyplomowanym coachem, specjalizuje się w audytach jakości, szkoleniach z zarządzania zespołami na poziomie operacyjnym, obsłudze klienta i windykacji miękkiej oraz komunikacji.

REKLAMA

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie ukończyła m.in. studia podyplomowe z Coachingu.

W latach 2012-2016 współpracowała z windykacyjną spółką giełdową, gdzie odpowiadała za całokształt procesów szkoleniowo-coachingowych kilkudziesięcioosobowego zespołu pracowników w zakresie obsługi klienta, komunikacji i windykacji miękkiej: negocjacji windykacyjnych, psychologicznych aspektów windykacji, typologii dłużników oraz telewindykacji. Do jej zadań należało także przeprowadzanie szkoleń twardych (produktowych i proceduralnych).

W latach 2016-2018 związana była ze spółką pożyczkowo-windykacyjną, gdzie zajmowała się całokształtem procesów szkoleniowo-coachingowych zespołu call center[2] w zakresie telewindykacji i negocjacji windykacyjnych. Pełniła również obowiązki Kierownika operacyjnego, projektując i wdrażając nową strategię windykacji oraz tworząc i ustawiając na nowo procesy windykacyjne w celu usprawnienia pracy i zwiększenia efektywności zespołu. W latach 2017-2018 pełniła interimowo obowiązki Kierownika operacyjnego w firmie zajmującej się finansowaniem firm wdrażając nowy system organizacji pracy. Była również merytorycznym wsparciem w zakresie zarządzania zespołem, sposobu organizacji i podziału pracy oraz metod oceny pracowników.

Od 2014 roku współpracuje z placówkami Wyższej Szkoły Bankowej. Jako wykładowca akademicki na studiach podyplomowych Windykacja Należności prowadzi zajęcia „Psychologiczne aspekty windykacji” oraz „Komunikacja w windykacji”.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *