K2 Podcast: Czym jest Reiss Motivation Profile (RMS)?

eiss Motivation Profile (RMS) to naukowa metoda badawcza weryfikująca wewnętrzną motywację człowieka. Jej zastosowanie daje podobno najdokładniejszą i najbardziej wnikliwą – bo pokazującą skalę potrzeb, które musimy zaspokoić, by działać wydajnie w każdym obszarze życia – analizę motywatorów człowieka.

Reiss Motivation Profile (RMS) to naukowa metoda badawcza weryfikująca wewnętrzną motywację człowieka. Jej zastosowanie daje podobno najdokładniejszą i najbardziej wnikliwą – bo pokazującą skalę potrzeb, które musimy zaspokoić, by działać wydajnie w każdym obszarze życia – analizę motywatorów człowieka.

Dzisiaj postanowiliśmy porozmawiać o tej metodzie jak i samej motywacji Katarzynę Janas, CEO Instytutu Durkalskiego RMP Polska. Nasz dzisiejszy gość opowiada z pełna pasją o tym, co jest ważne i mniej ważne w profesjonalnej motywacji siebie i innych. Zdradza nam i słuchaczom najskuteczniejszą metodę motywacji, która w dodatku jest tania, a nawet darmowa, a bardzo często lekceważona przez managerów również tych, działających w branży customer care i sprzedaży.

Na koniec drugiej części nasz gość zaprosi także naszych słuchaczy do konkursu, w którym można wygrać książkę „Chcieć, móc, potrafić” autorstwa Ewy Jochheim i Iwony Kokoszki, która stanowi doskonały niezbędnik każdego managera, który chce motywować skutecznie swoich podwładnych. Książki nie znajdziecie jednak w księgarniach, a właśnie w naszym konkursie i na stronie ID RMP Polska, czyli https://www.reissprofile.pl

A teraz zapraszamy do posłuchania obu części podkastu.

Część I:

REKLAMA

Cześć II:

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *