Connect with us

CC TALK: Radosław Sikorski o konsumentach i specjalizacji w biznesie

ROZMOWY

CC TALK: Radosław Sikorski o konsumentach i specjalizacji w biznesie

W kolejnym odcinku CC TALK gościmy byłego Ministra Spraw Zagranicznych i Obrony Narodowej – Radosława Sikorskiego, który w rozmowie z Karolem Bancerzem dzieli się spostrzeżeniami na temat europejskiego prawa chroniącego konsumentów. Ale to nie ten temat będzie interesujący…

Bo gość programu podzieli się swoimi wnioskami na temat obecności polskiego biznesu w międzynarodowym środowisku. To szczególny temat dla tych, którzy myślą o ekspansji swojej firmy poza Polskę.

Radosław Sikorski – polski polityk, politolog, dziennikarz. Wykładowca na Uniwersytecie Harvarda oraz doradcą w grupie Eurasia. Minister obrony narodowej w latach 2005–2007 w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, senator VI kadencji, poseł VI kadencji, w latach 2007 – 2014 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska. W 2014 roku został Marszałkiem Sejmu. W 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. Po wyborach wycofał się z życia politycznego. Obecnie kandyduje do Parlamentu Europejskiego z okręgu kujawsko-pomorskiego.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE