K2 Podcast: Szkolenia w outsourcingowych call center

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o szkoleniach otwartych (zewnętrznych). Przypatrzyliśmy się branży customer care, a w szczególności outsourcingowych contact center. Okazało się, że takie szkolenia to niestety rzadkość.

W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o szkoleniach otwartych (zewnętrznych). Przypatrzyliśmy się branży customer care, a w szczególności outsourcingowych contact center[1]. Okazało się, że takie szkolenia to niestety rzadkość. Managerowie call center[2] częściej (i chętniej) inwestują w słodycze i owoce, niż finansują szkolenia dla swoich pracowników (a nawet trenerów!).

Czy po dzisiejszych słowach, wydawca CCNEWS.pl zostanie persona non grata outsourcingowych call centers w Polsce? Sami się przekonajcie!

Część I:

Część II:

REKLAMA
Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *