Connect with us

KONTEL po raz kolejny Złotym Dystrybutorem Yealink

SPRZĘT

KONTEL po raz kolejny Złotym Dystrybutorem Yealink


Zaangażowanie i sukces w propagowaniu technologii VoIP przez Kontel spotkało się z uznaniem firmy Yealink, która nagrodziła dystrybutora statusem Złotego Dystrybutora Yealink na rok 2019. 

Poziom Złotego Dystrybutora udało się osiągnąć w efekcie konsekwentnego zwiększania sprzedaży, sukcesywnej rozbudowy sieci partnerów handlowych i prowadzonych skutecznych działań marketingowych – zapewniają przedstawiciele spółki.

Wyróżnienie dla firmy KONTEL to prestiż, a także zobowiązanie do ciągłego podnoszenia jakości świadczonego wsparcia handlowego i technicznego na rzecz rozwiązań Yealink. Spółka może pochwalić się zapleczem technicznym i wieloletnim doświadczeniem, co również pozytywnie – zdaniem dystrybutora – wpłynęło na ocenę KONTEL przez producenta.  

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE