Connect with us

Paul Clark będzie teraz kierować połączonymi firmami Plantronics i Polycom

AKTUALNOŚCI

Paul Clark będzie teraz kierować połączonymi firmami Plantronics i Polycom

Plantronics, poinformował o rozszerzonej roli Paula Clarka, który będzie nadzorować również zespoły sprzedażowe zarówno firmy Plantronics, jak i Polycom na stanowisku wiceprezesa na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Będzie on zarządzać połączonym działem sprzedaży, obejmującym rozwiązania głosowe, chmurowe, wideo oraz w zakresie treści przeznaczone do pracy, udostępniania, współpracy i rozrywki. Daje to firmie wyjątkowe możliwości zaspokajania potrzeb rynkowych dotyczących łatwiejszej i spójniejszej komunikacji i współpracy.

– Dzięki swojemu doświadczeniu w branży i w zarządzaniu przedsiębiorstwem Paul Clark jest odpowiednią osobą do kierowania połączonym działem sprzedaży Plantronics i Polycom w regionie EMEA. Zapewni on standaryzację sprzedaży, dzięki czemu będziemy w stanie spełnić lub nawet przewyższyć oczekiwania naszych partnerów i klientów. Branża wciąż się zmienia, a siła naszej oferty musi być połączona z odpowiednimi strukturami, ponieważ klienci oczekują obecnie wysokiej jakości rozwiązań audio i wideo, które są łatwe w zakupie, używaniu i zarządzaniu — powiedział Jeff Loebbaka, wiceprezes ds. sprzedaży globalnej w firmie Plantronics.

– Praca w branży ujednoliconej komunikacji i współpracy jest obecnie ekscytującym doświadczeniem. Niesłabnący rozwój nowych przestrzeni pracy i rozproszonej komunikacji daje ogromne możliwości zarówno nam i naszym partnerom, jak i użytkownikom końcowym. Połączenie możliwości firm Plantronics i Polycom pozwoliło nam stworzyć jedną z najszerszych ofert urządzeń komunikacyjnych w branży i oferować klientom szeroki zakres funkcji zaspokajających ich potrzeby. Zapewniając użytkownikom prostą, intuicyjną i spójną obsługę niezależnie od używanego przez nich urządzenia, lokalizacji czy platformy chmurowej do ujednoliconej komunikacji, pomagamy im poskromić chaos komunikacyjny i skupić się na wykonywanych zadaniach — powiedział Paul Clark, wiceprezes na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Paul Clark pracuje w Plantronics od prawie 25 lat. Przez pierwsze 10 lat zajmował stanowisko dyrektora marketingu w regionie EMEA, później nadzorował europejski dział zarządzania produktami, a następnie piastował różne stanowiska kierownicze w dziale sprzedaży. Na początku 2016 r. został awansowany na stanowisko dyrektora zarządzającego Plantronics na region Europy i Afryki. W ciągu swojej kariery w firmie Plantronics Clark uruchomił pierwszy program dla dilerów, wprowadził firmę na rynek detaliczny i był wczesnym zwolennikiem wprowadzenia bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, który w istotny sposób przyczynił się do rozwoju firmy.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE