Connect with us

K2 Podcast: Samoutrudnianie, czyli jak nie podstawiać sobie nogi.

PODCAST

K2 Podcast: Samoutrudnianie, czyli jak nie podstawiać sobie nogi.

W Polsce niewiele jest osób, które mówią i uczą o samoutrudnianiu. Prof. Dariusz Doliński, śp. prof. dr hab. Andrzej Szmajke i wreszcie Karol Bartkowski – to tylko trzy (i aż trzy) nazwiska osób, które badają, piszą i mówią o samoutrudnianiu.

Czy to oznacza, że nikogo ten temat nie dotyczy? Ależ skąd. Według ostrożnych szacunków 70% społeczeństwa samoutrudnia sobie proces dążenia do sukcesu, do realizacji celu. Skoro robi to nieświadomie aż tyle osób, może czas odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań…

Jak więc pracować efektywniej bez podstawiania sobie nogi? Jak działać bez auto-sabotażu? Jak wreszcie pracować z lepszymi wynikami i niczego nie odkładać na później? O tym opowiadają Karol Bancerz i Karol Bartkowski – gospodarze programu.

Część I:

Część II:

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE