Connect with us

Telewizyjna Czwórka z serialem komediowym o pracownikach call center

AKTUALNOŚCI

Telewizyjna Czwórka z serialem komediowym o pracownikach call center

Od 5 marca na antenie telewizyjnej Czwórki pojawi się nowy serial – „Nokaut”. Jego bohaterami będą pracownicy call center. W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego przeplatane będą barwnymi, pełnymi emocji historiami ich klientów, rozgrywającymi się równolegle i w retrospekcjach. 

Codziennym wyzwaniom zawodowym telemarketerów towarzyszyć będą biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy, grani przez Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni i również związanego z tą formacją aktora filmowego, telewizyjnego i teatralnego – Bogusława Kudłka, znanego m.in. z hitu Czwórki „Policjantki i Policjanci”. W rolach pracowników firmy Promo Bonus wystąpią: Agata Skórska, Daria Brudnias, Kamila Boruta, Aleksander Janiszewski i Konrad Marszałek. 

Premierowe odcinki serialu „Nokaut” we wtorki o godz. 21.00 (od 5 marca 2019 roku) na antenie telewizyjnej Czwórki. Wg. serwisu tvpolsat.info serial będzie można oglądać od 3 marca w niedziele o 14:00 w Szóstce i od 5 marca we wtorki o 21:00 w Czwórce. 

Każdy odcinek będzie trwał ok. 60 minut. Reżyserem serialu jest Łukasz Tunikowski, a autorem scenariusza – Krzysztof Kubik. Produkcją dla Czwórki zajmuje się TFP.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE