Connect with us

Ruszył bot na platformie Google: zapytaj Onet o wiadomości

AUTOMATYZACJA

Ruszył bot na platformie Google: zapytaj Onet o wiadomości

Już nie tylko Play, eSky czy Cludo udostępniają swoje boty na platformie Asystenta Google. Niespełna dobę temu swoją usługę zaoferował Onet.

Dwa miesiące po premierze polskiej wersji Asystenta Google wiadomości z serwisu informacyjnego Onet24 zostały udostępnione na tej platformie. Onet jako pierwszy wśród polskich wydawców internetowych proponuje użytkownikom nowe możliwości dostępu do bieżących informacji. 

Niestety oferowany przez Onet bot to nagrane głosem lektorskim depesze informacyjne przygotowywane przez redakcję Wiadomości portalu Onet. 

Głosowy dostęp do wiadomości Onetu możliwy jest również przez własną aplikację mobilną Onetu i przez inteligentny głośnik Amazona – Alexę.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE