Connect with us

K2 Podcast: Asystent Google – zabawka czy może jednak narzędzie?

PODCAST

K2 Podcast: Asystent Google – zabawka czy może jednak narzędzie?

O Asystencie Google powiedziano i pokazano już prawie wszystko. Czy to oznacza, że jest to „martwe” rozwiązanie, które już się nie będzie rozwijało? A może to tylko głupia zabawka, która niczego nowego w nasze życie nie wnosi?

Prowadzący dzisiejsze odcinki Karol Bancerz i Karol Bartkowski opowiadają o swoich doświadczeniach Asystenta Google, snują plany związane z praktycznym jego wykorzystaniem w strukturach obsługi klienta i pokazują, że każdy może stworzyć swojego asystenta bez wiedzy programistycznej. Ale jak to, zapytasz…

Część I K2 Podcast:

Część II K2 Podcast:

Mamy też dla Ciebie garść ciekawych artykułów o Asystent Google:

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE