Connect with us

K2 Podcast: Mój szef psychopata

PODCAST

K2 Podcast: Mój szef psychopata

Jak rozpoznać w swoim szefie psychopatę? Czy gdy krzyczy, zwalnia i skłóca zespół to staje się psychopatą? Jak z takim człowiekiem żyć i przetrwać?

W dzisiejszym odcinku podkastu K2 Podcast rozmawiamy o tym jak zatruwać życie może szef – psychopata. Temat jest o tyle ciekawy, że każdy z nas prędzej czy później trafia na „złego szefa”. Sęk w tym, że nie każdy z nich jest psychopatą, jakby mogło się nam wydawać. Dlatego przygotowaliśmy 10 cech, które występują najczęściej u tytułowych szefów.

W drugiej części programu rozmawiamy o tym jak z takimi szefami można funkcjonować i pracować. Opowiemy także o tym w jakich sytuacjach należy jak najszybciej uciekać od takiego przełożonego, aby… nie zwariować.

Część I:

Część II:

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE