Connect with us

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki dla profesjonalistów

SPRZĘT

Całkowicie bezprzewodowe słuchawki dla profesjonalistów

Jabra wprowadza na rynek Evolve 65t – prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane z myślą o mobilnej pracy. Nowa seria zestawów słuchawkowych Evolve stanowi kolejny kamień milowy dla firmy Jabra, jako producenta pierwszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z certyfikatem Skype for Business.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są coraz bardziej popularne wśród konsumentów, którzy cenią je sobie za wygodę, komfort i jakość dźwięku, ale jak do tej pory nie było na rynku  ich biznesowego odpowiednika. Evolve 65t zmienia oblicze komunikacji biznesowej korzystając ze wszystkich najlepszych funkcji znanych z linii Evolve od Jabra: bezprzewodowa wolność, wspaniały dźwięk, kompatybilność z UC oraz możliwość jednoczesnego połączenia z laptopem i smartfonem.

1/3 pracowników spędza przy biurku mniej niż 20% czasu

Badania pokazują, że jedna trzecia pracowników biurowych spędza mniej niż 20% czasu pracy przy biurku, a globalna siła robocza stała się bardziej mobilna w okresie od 2015 do 2018 r. – dążenie do większej mobilności cały czas się utrzymuje. Jabra Evolve 65t wspiera tę zmianę, która zachodzi obecnie w wielu firmach i branżach. Mobilność staje się coraz ważniejszym priorytetem, a pracownicy wymagają przy tym wysokiej jakości łączności audio, integracji z UC i pełnej elastyczności.

Jabra Evolve 65t zapewnia profesjonalną jakość dźwięku dla połączeń i muzyki oraz wygodę  bezprzewodowego korzystania z funkcji urządzenia zarówno w pracy, jak i podczas podróży. Gdziekolwiek jesteś możesz więc bezproblemowo kontaktować się z klientami oraz współpracownikami. 

„Opracowując linię urządzeń Evolve skupiliśmy się na tym, aby wspierały wydajność pracowników. Niezależnie od tego czy głównym miejscem pracy jest zatłoczone biuro typu open space, czy też środowisko pracy ulega częstym zmianom, ważne jest, aby w każdej sytuacji zapewnić doskonałą łączność i stworzyć optymalne warunki do koncentracji. Evolve 65t to pierwszy zestaw słuchawkowy stworzony do użytku profesjonalnego w całkowicie bezprzewodowej technologii „- powiedział Holger Reisinger, wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych w firmie Jabra.

Evolve 65t wychodzi  naprzeciw potrzebom konsumentów dzięki wysokiej jakości dźwiękowi. Za dotknięciem jednego przycisku użytkownicy mogą łączyć się z asystentem głosowym, aby zawsze być na bieżąco – także wtedy, gdy przemieszczają się pomiędzy różnymi lokalizacjami. Dodatkowym ułatwieniem w dynamicznym i zmiennym środowisku pracy jest możliwość jednoczesnego podłączenia zestawu do dwóch urządzeń, co czyni użytkownika zawsze dostępnym.   

Technologia czterech mikrofonów z  certyfikatem Skype for Business zapewnia optymalną jakość bezprzewodowych połączeń. Urządzenia Jabra nadal będą integrować z Microsoft Teams. 

Evolve 65t w skrócie

  • Certyfikat potwierdzający doskonałość– certyfikat Skype for Business dla najlepszych doświadczeń                                                                                                                                                        
  • Dźwięk w podróży– doskonały, prawdziwie bezprzewodowy dźwięk z technologią poczwórnych mikrofonów                                                                                                                                                                             
  • Moc wystarczająca na cały dzień– Do 15 godzin pracy na baterii (z etui do ładowania) i funkcją szybkiego ładowania, która pozwala dodatkowo korzystać z urządzenia aż do 1,5 godziny przy zaledwie 15-minutowym ładowaniu                                                                                                                                                                            
  • Podwójna łączność– Połącz się z dwoma urządzeniami jednocześnie, aby uzyskać optymalne korzyści ze współpracy. Doskonała, prawdziwie bezprzewodowa stabilność połączeń ograniczająca problem przerw podczas rozmów i dostarczaniu muzyki                                                                                                                                                               
  • Mobilna koncentracja– wiele opcji dopasowania zapewniających doskonałą szczelność i funkcja odsłuchiwania dźwięków otoczenia dla regulowanego pasywnego usuwania szumów                                                                                
  • Muzyka – tak, jak chcesz ją słyszeć– doskonałe wrażenia muzyczne dzięki integracji z aplikacją Jabra Sound + w celu spersonalizowania dźwięku
  • Proste polecenia głosowe– szybki dostęp do wybranych cyfrowych asystentów

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE