Connect with us

Asystent Google przemówi w języku polskim 15 stycznia

AUTOMATYZACJA

Asystent Google przemówi w języku polskim 15 stycznia

Już w grudniu ubiegłego roku media obiegła informacja, że Asystent Google (OK Google) przemówi w nadwiślańskim języku jeszcze w grudniu. Niestety gigant z Mountain View odłożył premierę na styczeń. Dokładnie na 15 stycznia.

Google tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczęło wysyłkę zaproszeń dla mediów. Zaproszeń właśnie na 15-go stycznia. I choć wszyscy łączą wydarzenie z premierą Asystenta Google, to część użytkowników już może korzystać z najnowszego produktu Google.

Wg. założeń polska wersja asystenta Google (nazywana również OK Google) pozwoli użytkownikom nie tylko na sprawniejszą komunikację ze smartfonem, ale korzystanie także z różnego rodzaju inteligentnych urządzeń sterowanych głosem. Sprawdzenie pogody, godziny w dowolnym zakątku świata czy korzystanie z wyszukiwarki głosowej a nawet sterowanie aplikacjami – wszystko to będzie można robić wydając polecenia głosowe, bez konieczności wpisywania poleceń na klawiaturze telefonu.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE