Connect with us

ARiMR rozstrzyga przetarg na dostawę systemu contact center

SYSTEMY CC

ARiMR rozstrzyga przetarg na dostawę systemu contact center

W przetargu na dostawę rozwiązania contact center dla Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) złożono tylko dwie oferty. Choć oficjalnego wyniku przetargu nie ma, to wygląda na to, że to Comparex Poland go wygrał. Złożył ofertę na 536 tys zł brutto. Druga w kolejności oferta należała do Sevenet S.A. na ponad 10,5 mln zł.

28 grudnia, czyli w dniu, w którym pierwotnie mijał termin składania ofert przesunięto termin przyjmowania i otwarcia ofert na 2 stycznia 2019 r. Mimo to wpłynęło tylko 2 oferty bardzo zróżnicowane pod względem zarówno czasu wdrożenia jak i ceny.

Przypomnijmy, że przedmiotem przetargu był kompletny system contact center na kilka tysięcy stanowisk w całej Polsce. System miał, poza obsługą połączeń przychodzących i wychodzących także zajmować się obsługą wniosków, wielowątkowym call-routingiem, obsługą zapytań z mediów społecznościowych, obsługą wiadomości SMS, czat i e-mail oraz co-surfingiem. Zwycięzca miałby od 30 do 60 dni na wdrożenie zaawansowanego systemu na serwerach należących do agencji. Comparex ma to zrobić w ciągu 30 dni, Sevenet zaoferował 250.

ARiMR pod koniec grudnia ogłosił przetarg na dostawę, wdrożenie i roczne serwisowanie systemu call center.  Większość dostawców systemów do CC skomentowało przetarg jako niemożliwy do zrealizowana w tak krótkim czasie.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE