Connect with us

Pielachowie przejmują Arterię

OUTSOURCING

Pielachowie przejmują Arterię

Anna Pielach zakupiła 111 891 akcji spółki Arteria S.A. Daje to 2,62% głosów na WZA. Sebastian Pielach, jako wiceprezes Arteria S.A. ma już 4,21% udziałów, a zarządzana przez niego spółka Investcamp – kolejne 16,55%.

Gdyby zsumować ilość głosów Pielachowie mają razem już 23,38% głosów w ogólnej liczbie głosów na WZA.To o przeszło 6,42% więcej, niż drugi w kolejności posiadanych głosów akcjonariusz.

Dotychczas największym akcjonariuszem grupy kapitałowej Arteria S.A. było Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne SA. z 16,96% głosów na WZA.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE