Connect with us

Konftel dołącza do grona producentów urządzeń wideokonferencyjnych

TECHNOLOGIE

Konftel dołącza do grona producentów urządzeń wideokonferencyjnych

Konftel,  producent telefonów konferencyjnych, dodaje do swego portfolio zestawy do wideokonferencji, stworzone z myślą o takich rozwiązaniach jak Skype for Business, Pexip, Webex, Zoom i innych. Nowe pakiety wyróżnia najlepszy stosunek jakości do ceny oraz łatwa konfiguracja i obsługa.

Każdy zestaw Konftel Collaboaration składa się z telefonu konferencyjnego lub zestawu głośnomówiącego + kamery PTZ. Zestawy służyć będą do zapewnienia profesjonalnej jakości wideo i dźwięku podczas organizacji wideokonferencji przez aplikacje jak Skype for Business Pexip, BlueJeans, Webex lub jakąkolwiek inną usługę. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy takie, które są przeznaczone do spotkań z 6, 12 lub 20 osobami w pomieszczeniu.

– Wspólną cechą wszystkich nowych pakietów wideo od Konftel jest łatwość ich użycia. Pojedynczy kabel USB to wszystko, czego potrzeba, aby do laptopa podłączyć głośnik, kamerę konferencyjną i ekran w sali konferencyjnej, aby uzyskać dobrej jakości dźwięk i obraz podczas spotkania. Koncepcja nosi nazwę Konftel OCC – One Cable Connection. – mówi Karolina Chomicka, Konftel Product Manager w Kontel.

Kamery pasujące do dźwięku najwyższej klasy

Producent telefonów proponuje do wyboru 2 modele kamer konferencyjnych. Konftel Cam20 to kamera USB 4K ePTZ przeznaczona do małych pomieszczeń. Szeroki kat widzenia 105° daje gwarancję, że wszyscy uczestnicy spotkania będą widoczni. Konftel Cam50 to kamera konferencyjna PTZ z obrazem w jakości HD 1080p / 60fps HD i 12-krotnym zoomem optycznym, pozwalającym na pokazanie nawet najdrobniejszych szczegółów np. tkanin i dokumentów.

Hybrydowe wideokonferencje

W skład pakietów Konftel wchodzi zestaw głośnomówiący lub telefon konferencyjny. O składzie zestawu decyduje klient.  Przewagą telefonu konferencyjnego jest możliwość utworzenia hybrydowego połączenia konferencyjnego. Oznacza to, że łatwo połączymy USB i linię telefoniczną w jedną konferencję.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE