Connect with us

Cludo partnerem roku firmy Collab w Europie

SYSTEMY CC

Cludo partnerem roku firmy Collab w Europie

Nagroda dla najlepszego partnera firmy Collab w Europie trafiła do polskiego Cludo. Nagrodę wręczono podczas CollabXperience’18, jakie odbywało się w Évora, historycznej stolicy regionu Alentejo w Portugalii. To coroczne wydarzenie, którego celem jest prezentacja rozwiązań przyszłości w obszarze Contact Center.

– Nagroda „Collab Partner of the Year” ma na celu wyróżnienie najlepszych światowych partnerów w programie Collab Platinum. Cludo od dawna jest wyjątkowym partnerem dla Collabu, zarówno pod względem wiedzy technicznej, jak i doskonałych wyników sprzedażowych. – powiedział Pedro Rodrigues, CEO firmy Collab.

– Jesteśmy zaszczyceni, że Cludo jest naszym partnerem, a przyznane wyróżnienie powinno być postrzegane jako: docenienie wyników sprzedaży oraz doskonałość zarówno w zakresie dostarczania produktu jak i obsługi klienta. Dobra robota, CLUDO – nasze szczere gratulacje! Z nadzieją patrzymy w przyszłość na kolejne wspaniałe lata współpracy. – dodał Pedro Rodrigues.

 

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE