Connect with us

Sebastian Pielach nowym wiceprezesem Arteria S.A.

OUTSOURCING

Sebastian Pielach nowym wiceprezesem Arteria S.A.

9 sierpnia 2018 roku Rada Nadzorcza Arteria S.A. powołała Sebastiana Pielach na stanowisko Wiceprezes Zarządu Arteria S.A. W zarządzie pozostaje Marcin Marzec (Prezes Zarządu) i Wojciech Glapa (Wiceprezes Zarządu).

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez spółkę, Sebastian Pielach posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu działalnością spółek kapitałowych, realizacji projektów dedykowanych dla dużych korporacji, skutecznej realizacji inwestycji kapitałowych oraz fuzji i przejęć. Specjalizuje się w organizowaniu struktur, zarządzaniu i optymalizacji procesów biznesowych prowadzonych w ramach spółek i grup kapitałowych, usuwaniu barier wzrostu, realizacji wyznaczonych celów i poszukiwaniu synergii kosztowych. Od 2009 roku Sebastian Pielach pełni funkcję w zarządach spółek kapitałowych wchodzących w skład grupy kapitałowej Arteria S.A.

Pielach jest absolwentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Ukończył studia podyplomowe na SGH w Warszawie o tematyce zarządzania i planowania strategicznego. Odbył liczne certyfikowane szkolenia o tematyce biznesowej m.in. w Harvard Business School.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE