Connect with us

Startuje ABSL Diamonds 2018

EVENTY

Startuje ABSL Diamonds 2018

Firmy z branży nowoczesnych usług biznesowych mogą od dziś zgłaszać się do konkursu ABSL Diamonds Awards 2018. Jego celem jest promocja najbardziej innowacyjnych rozwiązań i docenienie organizacji przyczyniających się do rozwoju sektora usług dla biznesu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 października. Statuetki Diamentów dla przedsiębiorstw, które zrealizowały najlepsze projekty zostaną wręczone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 5 grudnia w Warszawie. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Startuje trzecia edycja konkursu

ABSL Diamonds Awards 2018 to już trzecia edycja tego prestiżowego konkursu. Jury przyzna nagrody w sześciu kategoriach: doskonałość biznesowa (Business Excellence), tworzenie wartości dla klienta (Customer Experience), przyjazne środowisko pracy (Vibrant Workplace), budowanie reputacji pracodawcy (Employer Branding), działalność społecznie odpowiedzialna (CSR) oraz rozwój pracowników i edukacja (Talent Development & Education). ABSL wyróżnia zarówno największe, jak i te nieco mniejsze centra usług dla biznesu, dlatego w każdej kategorii zostaną przyznane statuetki dla firm z grupy tzw. Tygrysów – firm zatrudniających mniej pracowników, działających na polskich rynku krócej niż 5 lat oraz Lwów, czyli największych graczy w sektorze

– Nowoczesne usługi biznesowe to dziś jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów polskiej gospodarki. To między innymi dzięki innowacjom działające w naszym kraju centra są w stanie realizować coraz bardziej zaawansowane zadania, zajmować się złożonymi procesami, są coraz efektywniejsze, zwiększają zatrudnienie – w ciągu ostatnich dwóch lat aż o 30 proc. Jako branża zatrudniająca w Polsce już niemal 280 tys. osób, aktywnie promujemy wprowadzanie innowacji i przełomowych rozwiązań, a jednym z takich działań jest właśnie konkurs ABSL Diamonds – mówi Piotr Dziwok, prezes ABSL.

– Zdobycie Diamentu to oznaka prestiżu i dowód uznania, zwłaszcza że w jury zasiadają renomowani eksperci związani z nowoczesnymi usługami dla biznesu, a konkurs jest bacznie obserwowany przez przedstawicieli sektora – dodaje Piotr Dziwok.

Etapy ABSL Diamonds Award

ABSL Diamonds Awards 2018 składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są zgłoszenia, które potrwają do 12 października tego roku. Lista nominowanych zostanie ogłoszona 14 listopada. Po trzech tygodniach, 5 grudnia, odbędzie się uroczysta Gala ABSL Diamonds Awards 2018, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy i wręczone statuetki Diamentów. – Wydarzenie stwarza okazję do poznania najciekawszych projektów wdrożonych przez centra usług dla biznesu na przestrzeni ostatnich miesięcy. To również okazja, do spotkania najważniejszych przedstawicieli sektora usług biznesowych – Gala co roku gości osoby z zarządów międzynarodowych firm. Jest to jedno z największych tego typu spotkań branży – mówi Piotr Dziwok.

Udział w konkursie jest bezpłatny, aby zgłosić innowacyjny projekt nie trzeba też być członkiem ABSL. Jedna firma może startować w kilku kategoriach. Więcej informacji na temat ABSL Diamonds Awards 2018 oraz o finałowej Gali można znaleźć na stronie internetowej konkursu – http://absl-diamonds.com.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE