Connect with us

Były prezes Call Center Tools z podejrzeniem popełnienia przestępstw

PRAWO

Były prezes Call Center Tools z podejrzeniem popełnienia przestępstw

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przeciwko mieniu i przeciwko wiarygodności dokumentów na szkodę Call Center Tools przez byłego prezesa spółki – Andrzeja Szumlasa – zostało złożone w minioną środę do Prokuratury Rejonowej Warszawa – Ochota.

Spółka w komunikacje giełdowym poinformowała, że reprezentująca ją kancelaria adwokacka złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego prezesa  Call Center Tools S.A. – Andrzeja Szumlasa. Firma już w raportach okresowych za I i II kwartał tego roku, oraz w raporcie rocznym informowała o możliwości zaistnienia takiej sytuacji.

„Zawiadomienie nie wyczerpuje kroków prawnych podjętych przez Spółkę w celu dochodzenia swoich roszczeń, jak równie nie obejmuje wszystkich stwierdzonych nieprawidłowości. Działania byłego członka zarządu miały i mają istotny wpływ na kondycję finansową spółki. W najbliższym czasie spółka zamierza wystąpić ze stosownymi pozwami o charakterze odszkodowawczym i dochodzić swoich roszczeń w postępowaniu cywilnym od byłego prezesa zarządu” – czytamy w opublikowanym przez Call Center Tools komunikacie.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE