Connect with us

Corporate wellness – nowy trend w motywacji pracowników

MOTYWACJA

Corporate wellness – nowy trend w motywacji pracowników

Pracodawcy rozumieją zmiany, które zaszły na rynku i starają się skutecznie na nie odpowiadać. Według raportu „Benefity oczami pracowników”, realizowanego przez Pracuj.pl wynika, że już 69% badanych otrzymuje przynajmniej jeden benefit w swojej firmie. Wśród nich przedsiębiorstwa oferują opiekę medyczną, dofinansowanie szkoleń czy też karty sportowe. Jak zatem na tak konkurencyjnym rynku można się wyróżnić i zaoferować pracownikom coś co przyciągnie ich uwagę?

Pomyśl o pracownikach

Żeby odpowiedzieć na konkretne potrzeby, najpierw trzeba je poznać. Często to sami pracownicy przynoszą odpowiedzi na te najważniejsze pytania, które pracodawcą mogą nawet nie przyjść do głowy. Badania wskazują, że premie uznaniowe to niewystarczająca nagroda za zaangażowanie w pracę. Szczególnie młodzi pracownicy, to nie w nagrodach pieniężnych upatrują przewagi pracodawcy, ale w popularnym haśle work – life balance.

Zaoferuj szczęście

Żeby poczucie szczęścia, motywacji i zaangażowania w pracę wśród pracowników rosło, trzeba zapewnić im dobre warunki pracy, wraz z benefitami, które będą odpowiedzią na ich potrzeby. Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku karty Edenred, które pozwalają na niestandardowe rozwiązania w zakresie motywacji pracowników, osiągania przez nich życiowej równowagi, a także uprzyjemnienia rutynowych działań. Na przykład przerwa na lunch może być nie tylko przywilejem pracowników ale także przyjemnością dla nich, jeśli zdecydujesz się na podarowanie Karty Lunchowej Edenred. Pracownicy będą mogli nią płacić za posiłki w lokalach, a także za te zamawiane online.

Czy karty lunchowe dają dodatkowe korzyści?

Karty lunchowe Edenred to nie tylko sposób na równowagę pracowników, ale także równowagę przedsiębiorstwa. Karty Edenred pozwalają na oszczędności czasu i pieniędzy. Ponieważ są wydawane jednorazowo działy księgowości i HR, nie muszą się martwić o kwestie formalne. Kartami można łatwo administrować, uzupełniać środki wielokrotnie, bez konieczności myślenia o ciągłej dystrybucji benefitów. Dodatkowo korzystanie z kart lunchowych Edenred to możliwość zaoszczędzenia na ZUS, nawet do 190 zł miesięcznie na jednym pracowniku. Co dla każdej firmy będzie prawdziwą finansową ulgą.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE