Connect with us

Plantronics przejmuje Polycom za 2 mld USD

SPRZĘT

Plantronics przejmuje Polycom za 2 mld USD

Plantronics sfinalizował przejęcie firmy Polycom za wartość 2 miliardów dolarów. Celem zakupu jest stworzenie firmy oferującej nie tylko technologie audio i wideo, lecz także kompleksowe rozwiązania z zakresu komunikacji.

Plantronics obecnie oferuje jedne z najbardziej kompleksowych portfolio rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy, na które składają się: zestawy słuchawkowe, oprogramowanie, telefony stacjonarne, rozwiązania konferencyjne audio i wideo, a także technologie analityczne i usługi. Plantronics zapewnia teraz doskonałą komunikację i współpracę w pracy, w domu lub w podróży.

– Cieszymy się, że firma Polycom stała się częścią firmy Plantronics, będącej niekwestionowanym liderem w branży. Przejęcie umożliwi szybsze odpowiadanie na potrzeby klientów, oczekujących prostych w obsłudze i niezawodnych rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy. Nasza połączona oferta obejmuje komplementarne rozwiązania dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość i branżę. Plantronics i Polycom razem tworzą organizację oferującą dużo większe możliwości – powiedział Marco Landi, starszy wiceprezes na regiony EMEA i APAC w firmie Polycom.

Prezentacja dla inwestorów dostępna tutaj.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE