Connect with us

Stokowski i Schramm odchodzą z Rady Nadzorczej Arterii S.A.

OUTSOURCING

Stokowski i Schramm odchodzą z Rady Nadzorczej Arterii S.A.

Podczas czwartkowego posiedzenia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Arterii S.A. podjęto uchwałę w sprawie skrócenia dotychczasowej kadencji Rady Nadzorczej Spółki. Zmniejszono także ilość członków do 5 osób.

ZWZA podczas swojego posiedzenia 21.06 zdecydował o skróceniu kadencji wybranej w czerwcu 2016 roku Rady Nadzorczej spółki. Odwołano wszystkich dotychczasowych członków rady:

Dariusz Stokowski, Piotr Schramm, Michał Lehmann, Krzysztof Kaczmarczyk, Michał Wnorowski, Grzegorz Grygiel oraz Bartłomiej Jankowski. Tego samego dnia powołano na nową kadencję wszystkich dotychczasowych członków za wyjątkiem Stokowskiego i Schramma.

Spółka w komunikacie nie podała powodu skrócenia kadencji oraz ograniczenia składu osobowego Rady Nadzorczej. Stokowski w informacji przesłanej do Spółki 29.05 informował o złożonej rezygnacji z członkostwa w Radzie Nadzorczej.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE