Connect with us

Unified Factory z nagrodą Best in Cloud

SYSTEMY CC

Unified Factory z nagrodą Best in Cloud

Spółka Unified Factory S.A., producent i globalny dostawca rozwiązań automatyzujących sprzedaż i obsługę klienta na 25 rynkach świata w miniony wtorek zdobył nagrodę w konkursie Best in Cloud zorganizowanym przez redakcję Computerworld.

– Best in Cloud to kolejne po Ekomersach wyróżnienie dla produktu Unified Factory PRO, które potwierdza nie tylko, że obrany przez nas kierunek działania jest słuszny, ale co najważniejsze, że rynek widzi realne zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania – komentuje dla CCNEWS.pl Karol Dudij, Dyrektor Sprzedaży Unified Factory S.A. – Miło jest usłyszeć od managerów IT z grona CIO100, że spółka tworzy jedno z najciekawszych rozwiązań oferowanych w modelu chmurowym na polskim rynku. Zwłaszcza kiedy zza oceanu płyną dobre wieści o wygranych przetargach i kolejnych, zrealizowanych wdrożeniach. W 2017 roku było ich aż 266, w 25 krajach na całym świecie – dodaje Dudij.

Unified Factory oferuje platformę klasy Customer Service Automation działająca w oparciu o zaawansowane algorytmy pamięci asocjacyjnej.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE