Connect with us

Nowe contact center CUK Ubezpieczenia

OBSŁUGA KLIENTA

Nowe contact center CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia rozbudowuje swoje Contact Center. Od początku kwietnia dział przeniesiony został do odrębnego biura, nienależącego do Centrali. W ciągu 5 lat od powstania Contact Center CUK Ubezpieczenia rozrósł się z kilku do blisko 60 doradców. Do końca roku planowane są kolejne rekrutacje.

– Po otwarciu Contact Center w naszym dziale pracowało zaledwie kilku doradców. W ciągu ostatnich 5 lat, udało się nam powiększyć zespół kilkakrotnie. Aktualnie pracuje u nas 53 doradców oraz 3 liderów. Dzięki zmianie biura, mamy szanse na jeszcze lepszy rozwój – do końca roku mamy w planach zatrudnienie jeszcze jednego lidera oraz przynajmniej 16 doradców – mówi Dorota Bondyra, Kierownik Contact Center.

Z powodu szybkiego rozwoju, dział został przeniesiony z głównej siedziby CUK Ubezpieczenia do nowoczesnego biurowca Kościuszko Business Point w Toruniu. Teraz Contact Center ma do dyspozycji dużo większą przestrzeń, co niedługo przełoży się na rozwój, który był już niemożliwy w poprzedniej lokalizacji. – Dwa lata temu przejęłam kierownictwo w dziale Contact Center i muszę przyznać, że prędkość z jaką się rozwijamy jest zaskakująca. Stawiamy jednak nie tylko na rozrost tego sektora, ale również na naszych doradców. Każdy z członków działu ma zapewnione szkolenia merytoryczne, które mają na celu przygotowanie do pracy, jak i treningi sprzedażowe. Mam nadzieję, że przestrzeń jaką dysponujemy od połowy marca bieżącego roku, będzie się szybko zapełniać, a nasi doradcy w niedługim czasie będą mieli jeszcze większe szanse na rozwój – komentuje Dorota Bondyra.

Contact Center jest działem, który kładzie największy nacisk na pracowników. Dział jako jedyny posiada bardzo elastyczny grafik, co umożliwia doradcom ustawienie czasu pracy pod swoje indywidualne potrzeby. Dodatkowo firma prowadzi specjalny program „Rodzic”, do którego może dołączyć każdy pracownik Contact Center posiadający dziecko. – Dzięki programowi, do którego mogą dołączyć nasi doradcy, zyskują możliwość pracy w jednym wymiarze godzin i pogodzenia życia rodzinnego z karierą – dodaje Dorota Bondyra, Kierownik Contact Center.

Sprzedaż polis w kanale direct (przez internet i telefon) z roku na rok rośnie. Taki trend nie bierze się z niczego i z pewnością mają na to wpływ ceny OC i chęć znalezienia korzystniejszej oferty przez klienta. Intensyfikacja rozwoju tego kanału jest nieunikniona.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE