Connect with us

Nowe centra kompetencyjne EY

AKTUALNOŚCI

Nowe centra kompetencyjne EY

Firma doradcza EY otwiera biura swoich centrów kompetencyjnych (EY Global Delivery Services) w dwóch nowych lokalizacjach – w Warszawie oraz we Wrocławiu. Wraz z otwarciem nowych biur, EY GDS Poland poszerza swoje kompetencje o zaawansowane usługi w zakresie nowych technologii oraz badań i analiz rynkowych. W obu lokalizacjach do końca 2018 roku pracę znajdzie około 300 osób. Łączne zatrudnienie globalnej marki EY w Polsce będzie wynosiło na koniec grudnia 2018 roku ponad 4.000 osób (EY Polska wraz z EY GDS).

Głównym zadaniem EY GDS jest obsługa klientów sieci EY na całym świecie. EY GDS Poland funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. Swoje biura ma we Wrocławiu, a od 2016 roku również w Warszawie. Spółka świadczy usługi wsparcia wewnętrznych procesów EY, ale także współpracuje przy wdrażaniu projektów dla klientów EY. Wzrost zatrudnienia oraz rozwój nowych biur i kompetencji jest odpowiedzią na coraz większe potrzeby klientów EY związane z rozwojem nowych technologii.

– Jesteśmy świadkami przełomowych zmian w wielu branżach i całych gospodarkach. Tempo tych zmian stanowi duże wyzwanie dla wielu firm i pracowników. Dzięki nowym biurom centrów kompetencyjnych EY GDS we Wrocławiu i w Warszawie będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów związane z rozwojem nowych technologii – mówi Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska.

EY GDS rozszerza swoje kompetencje w obszarach programowania, zarządzania projektami, badań i analiz rynkowych czy grafiki komputerowej. Do tej pory EY Global Delivery Services świadczyło dla spółek z sieci EY m.in. usługi księgowe, finansowe, kadrowe, kreatywne, usługi związane z zakupami i zarządzaniem ryzykiem, jak również wsparcie IT oraz zarządzanie wiedzą i projektami.

EY Global Delivery Services Poland zatrudnia w Polsce już blisko 1100 osób, z czego prawie 900 w samym Wrocławiu. Do końca 2018 roku planuje zwiększyć zatrudnienie o blisko 300 osób. – W stolicy Dolnego Śląska w ciągu roku chcemy zwiększyć zatrudnienie o ok. 25%, w Warszawie o 50%. Szukamy przede wszystkim programistów Java/Guidewire, SAP, czy specjalistów w zakresie Robotic Process Automation. Będziemy także rozwijać dział Research&Insights, który dostarcza pogłębione analizy rynkowe z wybranych branż, a także skupiać wokół siebie doświadczonych project managerów, których zadaniem będzie prowadzenie projektów o strategicznym znaczeniu dla firm partnerskich sieci EY – mówi Dariusz Sus, dyrektor EY GDS Poland.

W sumie w EY w Polsce do końca roku znajdzie pracę 750 osób.

Oba biura mieszczą się w nowoczesnych budynkach, bardzo dobrze skomunikowanych, znajdujących się w centrach miast. We Wrocławiu EY GDS Poland wynajmuje ponad 10.000 m kw. w budynku Sagittarius Business House, w Warszawie 3.400 m kw. przy Rondzie Daszyńskiego w nowej inwestycji biurowej Proximo II.

– Tym, co wyróżnia nowe lokalizacje, to nowoczesna, przyjazna pracownikom przestrzeń biurowa zgodna z filozofią EY@Work. Jest to nowatorskie podejście do przestrzeni biurowej wprowadzane przez firmy sieci EY na całym świecie. Celem takiego planowania przestrzeni jest możliwość jak najlepszego dostosowania jej do potrzeb pracowników. Biura będą posiadały wyraźnie oddzielone strefy przeznaczone do pracy w pełnym skupieniu, część administracyjną, a także miejsca pracy wspólnej – mówi Dariusz Sus.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE