Connect with us

Ponad 200 nowych miejsc pracy w Katowicach – Teleperformance Polska otwiera swoje drugie biuro w .KTW I

OUTSOURCING

Ponad 200 nowych miejsc pracy w Katowicach – Teleperformance Polska otwiera swoje drugie biuro w .KTW I

Największy na świecie gracz na rynku usług outsourcingowych stawia na Katowice i otwiera kolejną siedzibę w biurowcu .KTW I, tuż obok legendarnego Spodka. Teleperformance Poland w stolicy Śląska chce zatrudnić nawet 250 nowych pracowników. Równocześnie firma zapowiada ambitne plany dalszego rozwoju.

– Katowice to dla Teleperformance Polska kluczowe miasto, w którym drzemie ogromny potencjał. Mamy tutaj świetnie prosperujący zespół. Ich ciężka praca i zaangażowanie sprawiły, że stolica Górnego Śląska stała się atrakcyjną lokalizacją pierwszego wyboru dla wielu naszych klientów, reprezentujących światowe marki. Dlatego planujemy dalszy ambitny rozwój i w przeciągu 1,5 roku chcemy zatrudnić do katowickiego oddziału kolejne 200-250 nowych osób ze znajomością języków obcych. Naszym pracownikom staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy – konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik, jasną ścieżkę rozwoju, bogaty pakiet szkoleń oraz benefitów pozapłacowych, w tym nasze słynne imprezy integracyjne. Stawiamy też na komfort, więc gwarantujemy zespołom nowoczesną powierzchnię biurową najwyższej klasy. To konkretne argumenty, którymi, mam nadzieję przekonamy wiele osób, że warto dołączyć do naszego zespołu Mariusz Odkała, prezes Teleperformance Polska.

Drugi oddział Teleperformance Polska w Katowicach zajmie powierzchnię całej kondygnacji budynku .KTW I, czyli ok. 1480 mkw. W najbliższych miesiącach planowane są prace wykończeniowe
i aranżacyjne, które pozwolą stworzyć komfortową przestrzeń dla pracowników. W połowie sierpnia przewidziano odbiór techniczny powierzchni, a już od września zespół oficjalnie rozpocznie działalność w biurze.

W katowickim oddziale, do nowego projektu, pracę znajdzie ok. 150 osób. Kolejne 100 do projektów już istniejących. Liczba ta z dużym prawdopodobieństwem będzie rosnąć, bowiem firma ma ambitne plany rozwoju, które uwzględniają rekrutację i wzmocnienie kadr. Pracownicy stacjonujący w .KTW I będą odpowiedzialni za wsparcie produktów światowego producenta elektroniki użytkowej.

– Jesteśmy pełni uznania dla odwagi, z jaką Teleperformance Poland wchodzi na katowicki rynek. Tak wiele nowych miejsc pracy z pewnością będzie solidnym paliwem dla dalszego rozwoju regionu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie biurowiec .KTW I został wybrany na siedzibę firmy. Liczymy, że jakość inwestycji oraz nowoczesne rozwiązania techniczne zapewnią pracownikom komfort, stając się dla nich dodatkową wartością. Trzymamy kciuki za pomyślną rekrutację – komentuje Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate.

Oficjalne otwarcie biurowca .KTW I zaplanowano na 1 czerwca 2018 r.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE