Connect with us

Arteria S.A. miała 480 tys. zł zysku netto

OUTSOURCING

Arteria S.A. miała 480 tys. zł zysku netto

Spadły kwartalne zyski Arterii S.A. Spółka odnotowała 0,48 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2018 wobec 0,74 mln zł zysku rok wcześniej.

Spółka odnotowała 1,15 mln zł zysku wobec 1,29 mln rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 43,02 mln zł w I kw. 2018 r. Rok wcześniej 41,33 mln zł.

Głównym źródłem przychodów w raportowanym okresie była sprzedaż prowadzona w segmencie Call Center, która wyniosła 26 630 tys. zł, co stanowi 63,6% łącznej sprzedaży grupy kapitałowej, a więc na zbliżonym poziomie jak w 2017 roku. (…) Obok segmentu Call Center, Arteria S.A. identyfikuje drugie istotne źródło przychodów, które pochodzą z segmentu Wsparcia Sprzedaży. Przychody w tym segmencie wyniosły łącznie 14 638 tys. zł i były wyższe o blisko 10% niż w 2017 roku” – czytamy w raporcie przedstawionym przez spółkę.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE