Connect with us

Piotr Reznar dołączy do zespołu Armatis-lc jako Dyrektor Operacyjny

OUTSOURCING

Piotr Reznar dołączy do zespołu Armatis-lc jako Dyrektor Operacyjny

Piotr Reznar, zajmujący dotychczas stanowisko Warsaw Site Director w firmie Sitel, od 7 maja dołączy do zespołu Armatis-lc jako Dyrektor Operacyjny.

Piotr Reznar to doświadczony menedżer od ponad 15 lat związany z branżą BPO i Customer Experience. Absolwent Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej. Pracował dla największych firm z branży (między innymi Sitel, Teleperformance i Arvato). Zajmował się również doradztwem w zakresie optymalizacji procesów i kosztów oraz zarządzania zespołem.
Dwukrotnie znalazł się la liście 25 najważniejszych osób w branży contact center publikowanej co roku przez branżowy serwis ccnews.pl

– Wyznaję zasadę że każdy menedżer jest tak dobry, jak dobry jest jego zespół. Wspiera rozwój pracowników na każdym szczeblu organizacji. Potrafi budować skuteczne i efektywne organizacje, tworząc jednocześnie dobrą atmosferę w pracy. – powiedział Reznar.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE