Connect with us

Innowacyjne rozwiązania technologiczne w ING docenione

AUTOMATYZACJA

Innowacyjne rozwiązania technologiczne w ING docenione

Mój Asystent oraz Roboplatforma – to dwa rozwiązania technologiczne ING Banku Śląskiego wyróżnione w konkursie Gazety Bankowej Lider 2017. Konkurs nagradza najnowocześniejsze oraz najbardziej innowacyjne wdrożenia IT w polskich firmach i finansach.

Kapituła konkursu przyznała nagrody dla najlepszych wdrożeń technologicznych ubiegłego roku oraz dla najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku. W kategorii „Bankowość”, doceniono te rozwiązania, informatyczne, które wspierają i usprawniają obsługę klientów, a także pozwalają e na unowocześnienie oferty produktowej.

Wyróżnione rozwiązania ING Banku Śląskiego to:

Mój Asystent – chatbot, który wspiera i usprawnia obsługę klientów poprzez udzielanie właściwych informacji 24/7. Baza wiedzy na której się opiera, została zaprojektowana w taki sposób, aby była użyteczna zarówno dla pracownika, jak i klienta banku. Mój Asystent jest dostępny dla pracowników banku od 2017 roku, a dla klientów od początku marca 2018 roku.

Roboplatforma – narzędzie, które każdemu pracownikowi ING pozwala zbudować – z gotowych komponentów lub całkowicie od zera – swojego robota. Jej powstanie i wdrożenie jest wynikiem wieloletniego wykorzystywania wcześniejszych wersji technologii Robotics w ING Banku Śląskim.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE