Connect with us

Bank Pocztowy: całą dobę oraz po rosyjsku i ukraińsku

IN-HOUSE

Bank Pocztowy: całą dobę oraz po rosyjsku i ukraińsku

Klienci mogą już dzwonić pod dedykowany do obsługi w języku ukraińskim i rosyjskim numer Contact Centre. To kolejne rozwiązanie przygotowane przez Bank Pocztowy z myślą o obywatelach Ukrainy oraz następny krok w zwiększaniu dostępności tego kanału kontaktu z Bankiem.

By skorzystać z obsługi Contact Centre w języku ukraińskim lub rosyjskim należy wybrać numer: 52 328 07 97. Aktualnie Bank prowadzi pilotaż tej usługi i obcojęzyczna infolinia pełni funkcje informacyjne. Zmieni się to już w maju.

– Od maja br. planowane jest już udostępnienie kompleksowej obsługi Klientów z Ukrainy i Rosji w ich ojczystym języku. Dzięki temu za pośrednictwem infolinii będą oni mogli skorzystać z pełnego pakietu usług Banku Pocztowego – mówi Sylwia Kisielewska, Dyrektor Departamentu Contact Centre Banku Pocztowego.

Oferta Banku Pocztowego dla obywateli Ukrainy jest konsekwentnie uzupełniana. Wcześniej Bank udostępnił stronę www w języku ukraińskim, ograniczył do jednego liczbę dokumentów wymaganych do otwarcia konta przez obywateli Ukrainy, wprowadził na preferencyjnych warunkach cenowych możliwość wysyłania pieniędzy na Ukrainę wygodnym przekazem MoneyGram z konta w ramach Programu „Premia za Transfer na Ukrainę”, a wkrótce w wybranych placówkach pojawią się znający także ten język doradcy Klientów.

W ramach rozwoju Contact Center w 2017 r. Bank wprowadził nowy standard obsługi Klientów w trybie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, świadcząc usługi operacji bezgotówkowych (przelewy wewnętrzne i zewnętrzne/ZUS/US/zaplanowane, zlecenia stałe, zlecenia wypłaty), zmiany danych teleadresowych, aktywacji/ blokad/obsługi Telekonta/Pocztowy24/PocztowySMS, aktywacji/ blokad/obsługi kart debetowych i kredytowych, obsługi kont/lokat/kredytów, zastrzeżeń/anulowania zastrzeżeń dokumentów tożsamości, przyjmowania reklamacji.

Bank planuje także zwiększenie dostępności usług Banku dla osób głuchych, których liczba w Polsce sięga 400 tysięcy. Ma to umożliwić współpraca w ramach Pracy Bez Barier i wprowadzenie odpowiednich rozwiązań w zakresie komunikacji oraz obsługi w placówkach Banku Pocztowego, jak i w Contact Centre. Już obecnie Bank Pocztowy zatrudnienia w Departamencie Contact Centre konsultantów z dysfunkcją słuchu, którzy obsługują Klientów za pośrednictwem czatu i maila, odpowiadając na pytania skierowane do Banku w formie pisemnej. Usługa ta jest dostępna dla wszystkich Klientów, ale często wybierają ją osoby z niepełnosprawnością słuchu, dzięki czemu mogą w pełni korzystać z usług finansowych Banku Pocztowego.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE