Connect with us

Jakie korzyści daje telemarketing i współpraca z call center?

OUTSOURCING

Jakie korzyści daje telemarketing i współpraca z call center?

Kanał telemarketingu pozwala w krótkim czasie dotrzeć do setek i tysięcy nowych klientów, którzy nigdy nie mieliby szans dowiedzieć się o Twojej firmie, gdyby nie kontakt telefoniczny.

Pozwala on osiągać dużo lepsze konwersje niż kampanie mailowe i może być doskonałym wsparciem dla działów sprzedaży bezpośredniej. Co jeszcze daje telemarketing? Odpowiedź w powyższym nagraniu.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzedaży przez telefon,
pobierz bezpłatny poradnik „Psychologia Sprzedaży Telefonicznej”

Avatar

Pomagam firmom, menadżerom sprzedaży i handlowcom zwiększać sprzedaż oraz lepiej zarządzać zespołami. Mam 9 lat doświadczenia w pracy z sprzedaży, jestem przedsiębiorcą, trenerem rozwoju osobistego, coachem biznesu, kariery, sprzedaży i konsultantem. Pomagam wdrażać strategię telemarketingową w firmie. Od stworzenia cyklu szkoleniowego dla pracowników, po wyszkolenie ich w sprzedaży, a także przeszkolenie kadry menadżerskiej w zakresie planowania, kontroli, rozliczania i kierowania zespołem sprzedaży. Napisz do mnie jeśli: - Twój zespół nie sprzedaje lub sprzedaje za mało - Twoja kadra menadżerska potrzebuje pomocy w zarządzaniu - Potrzebujesz doświadczonego handlowca, który pomoże podnieść sprzedaż - Zamierzasz otworzyć/rozwinąć dział telemarketingowy w swojej firmie - Potrzebujesz przeprowadzić pracowników przez skuteczne procesy coachingowe Od 2007 roku pracuję w branży call center, od 2010 na stanowiskach kierowniczych. Od 2013 jestem członkiem zarządu i współwłaścicielem Contact Center One Sp. z o.o. Zbudowałem je w oparciu o unikalny model biznesowy - plemię. Nie czekaj, pisz: karol.fron@onecc.pl, karolfron.pl.

1 komentarz

POPULARNE