Connect with us

Jak wybrać call center do współpracy? 7 Najważniejszych Elementów

OUTSOURCING

Jak wybrać call center do współpracy? 7 Najważniejszych Elementów

Telemarketer wykonuje w ciągu miesiąca ok. 1500 rozmów do nowych klientów.Handlowiec ok. 400 – co i tak jest dobrym wynikiem, bo to 20 rozmów dziennie, a na tyle pozwalają sobie tylko najlepsi.

Jest to jeden z głównych powodów, dla których małe i średnie firmy coraz częściej sięgają po kanał telefoniczny – chcą zwiększyć sprzedaż w swoich firmach, nie obciążając koniecznością dzwonienia na zimno swoich aktualnych handlowców.

Oni z resztą często są bardzo oporni aby takie rozmowy wykonywać, wolą czekać aż klient sam napisze, zadzwoni, zapuka do drzwi 🙂

Telemarketing może znacząco przyspieszyć rozwój Twojej firmy i dostarczyć Ci wartościowych leadów, spotkań lub sprzedać Twój produkt.

Na rynku aż roi się od firm call center i trudno na pierwszy rzut oka ocenić, z którą z nich nasz biznes urośnie, a która tylko weźmie nasze pieniądze i spali nam temat.

W tym nagraniu wymieniam 7 najważniejszych elementów, na które należy zwrócić uwagę, przy podejmowaniu decyzji o wyborze call center do współpracy.

Zapraszam do oglądania 🙂

Jeśli uważasz ten temat za wartościowy, poleć go dalej lub oznacz w komentarzu kogoś, komu może się przydać. Dziękuję 🙂

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak sprzedawać przez telefon, odbierz bezpłatny poradnik „Psychologia Sprzedaży Telefonicznej„: http://karolfron.pl/poradnik

Czytaj dalej
Reklama
Może to także Ciebie zainteresuje...
Avatar

Pomagam firmom, menadżerom sprzedaży i handlowcom zwiększać sprzedaż oraz lepiej zarządzać zespołami. Mam 9 lat doświadczenia w pracy z sprzedaży, jestem przedsiębiorcą, trenerem rozwoju osobistego, coachem biznesu, kariery, sprzedaży i konsultantem. Pomagam wdrażać strategię telemarketingową w firmie. Od stworzenia cyklu szkoleniowego dla pracowników, po wyszkolenie ich w sprzedaży, a także przeszkolenie kadry menadżerskiej w zakresie planowania, kontroli, rozliczania i kierowania zespołem sprzedaży. Napisz do mnie jeśli: - Twój zespół nie sprzedaje lub sprzedaje za mało - Twoja kadra menadżerska potrzebuje pomocy w zarządzaniu - Potrzebujesz doświadczonego handlowca, który pomoże podnieść sprzedaż - Zamierzasz otworzyć/rozwinąć dział telemarketingowy w swojej firmie - Potrzebujesz przeprowadzić pracowników przez skuteczne procesy coachingowe Od 2007 roku pracuję w branży call center, od 2010 na stanowiskach kierowniczych. Od 2013 jestem członkiem zarządu i współwłaścicielem Contact Center One Sp. z o.o. Zbudowałem je w oparciu o unikalny model biznesowy - plemię. Nie czekaj, pisz: karol.fron@onecc.pl, karolfron.pl.

Skomentuj

POPULARNE