Connect with us

Teleperformance Polska wyróżniona Gazelą Biznesu

OUTSOURCING

Teleperformance Polska wyróżniona Gazelą Biznesu

Teleperformance Polska już po raz drugi znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 18 edycję najpopularniejszego i najstarszego polskiego rankingu, przygotowała redakcja Pulsu Biznesu we współpracy z wywiadownią biznesową Coface Poland.

Głównym kryterium, jakie należy spełnić, by otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, to osiągnięcie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat. Warunkiem udziału w rankingu jest jawność danych finansowych, nieskazitelna biznesowa reputacja, uczciwość wobec partnerów biznesowych, kontrahentów, jak również pracowników. Istotna jest także terminowość w regulowaniu swoich zobowiązań wobec nich, a także Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Mariusz Odkała, Prezes Teleperformance Polska skomentował – Możemy być z siebie dumni, ponieważ okres 2014 – 2017 był dla nas naprawdę intensywny, co tylko potwierdza to prestiżowe wyróżnienie. Przeprowadziliśmy niezwykle dużo zmian oraz nieustannie doskonaliliśmy naszą organizację, co przełożyło się na dynamiczny rozwój oraz świetne wyniki finansowe. Jest to sukces sprawnego, zaangażowanego i ciężko pracującego zespołu, który nieustannie się powiększa. W samym 2017 roku odnotowaliśmy kolejny wyraźny wzrost zatrudnienia aż o ponad 300 pracowników. Łącznie mamy już 1100 pracowników, którzy obsługują 17 języków i reprezentują 46 narodowości z całego świata. Zwiększamy również naszą powierzchnę biurową. I tak w samej tylko Warszawie możemy pochwalić się już dwoma nowoczesnymi lokalizacjami. Rośniemy także w Katowicach. W sumie świadczymy usługi na blisko 8000 m2 powierzchni, dla blisko 20 klientów znanych światowych marek. I co najważniejsze rok 2018 zapowiada się równie owocnie.

Ranking przygotowywany jest corocznie od 2000 r. Co ważne, udział w zestawieniu jest bezpłatny, co gwarantuje wiarygodne wyniki. Jednym z kluczowych kryteriów jest wzrost przychodów ze sprzedaży z roku na rok, dzięki którym Teleperformance Polska, zajęła 290 miejsce w rankingu ogólnopolskim (skok z 632 miejsca, w porównaniu do zeszłorocznego rankingu), zaś w województwie mazowieckim znalazła się na 88 miejscu (skok z miejsca 290 rok do roku).

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE