Connect with us

Zmiany na rynku fachowej prasy dla sprzedawców

AKTUALNOŚCI

Zmiany na rynku fachowej prasy dla sprzedawców

Dla lata od startu dwumiesięcznika „Nowa Sprzedaż” dotychczasowy wydawca rezygnuje z tytułu i sprzedaje go poznańskiemu wydawnictwu Forum Media Polska.

– To było mega ciekawe doświadczenie, móc sprzedać projekt po 2 latach od pierwszej publikacji. Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie udało się stworzyć markę, którą zainteresowało się największe wydawnictwo branżowe w Polsce – podsumowuje Paweł Koziara, dotychczasowy redaktor naczelny pisma i jego wydawca.

Koziara na kwiecień zapowiedział start nowego pisma fachowego „E-Commerce w Praktyce„. Będzie to drugi tytuł skierowany na rynek specjalistów e-commerce (po „Marketer +„).
– Wierzymy mocno, że będzie to pozycja nr 1, wybierana przez osoby pracujące w e-commerce i samych właścicieli e-sklepów – dodaje Koziara.

Koziara zapowiedział także, że Marketer+ będzie ukazywał się regularnie, co dwa miesiące, a portfolio produktów z marką Marketer+ będzie sukcesywnie się powiększało.

Winieta nowego czasopisma wydawnictwa Grupa Marketer Sp.J.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE