Connect with us

CC TALK: Rafał Jarosz z Customer Heroes o obsłudze klienta z pudełka

VIDEO

CC TALK: Rafał Jarosz z Customer Heroes o obsłudze klienta z pudełka

Czasami firma, która chce w profesjonalny sposób zorganizować obsługę swoich klientów nie ma zasobów na to, aby uruchomić własne call center. Czasem to brak wiedzy, czasem zbyt duże nakłady finansowe i niewielka skala. I tutaj z pomocą przychodzi usługa Hero Box oraz Rafał Jarosz – znany branżowy ekspert, założyciel Customer Heroes i jeden z najbardziej utytułowanych przedstawicieli branży contact center w Polsce.

Customer Heroes to centrum usług specjalizujące się w obsłudze Klienta. Kluczowa kompetencja budowana w ramach wielokanałowego contact center uzupełniana jest poprzez usługi doradcze i szkoleniowe. Obecnie międzynarodowy zespół zapewnia wsparcie Klientom na całym świecie, 24 na 7, w 14 językach. Customer Heroes pracują zarówno dla globalnych graczy jak i startupów na różnym etapie rozwoju.

Hero Box to unikalna usługa wielojęzycznej obsługi Klientów oparta o rozliczenie bazujące na ilości interakcji z klientami, czyli liczbę zgłoszeń do obsłużenia poprzez telefon, mail czy czat. Hero Box pozwala zmieniać zakres pakietów, języków czy godzin obsługi w zależności od potrzeb. Zasady współpracy są w pełni przejrzyste – wstępna wycena i konfiguracja pakietów możliwa jest na stronie Hero Box.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE