Connect with us

W Opolu startuje infolinia antysmogowa

ADMINISTRACJA PUBLICZNA

W Opolu startuje infolinia antysmogowa

W Opolu startuje pilotażowo infolinia antysmogowa dla wykluczonych cyfrowo mieszkańców. Aktualnie działa ona przez dwie godziny dziennie, ale docelowo ma to być 12 godzin i 7 dni w tygodniu oraz zasięgiem obejmować całe województwo opolskie.

Za infolinię odpowiada nowopowstała Fundacja „Dla Czystego Powietrza”. – Będziemy też mówić, jak chronić się przy wysokich stężeniach zanieczyszczenia powietrza – mówił w Radiu Opole, fundator fundacji – Jarosław Pilc.

Infolinia będzie informowała o tym jakie środki ochrony bezpośredniej najlepiej stosować, jak zabezpieczyć się przed ekspozycją na pyły zawieszone w powietrzu. Wolontariusze pracujący na infolinii będą także informowali o instytucjach odpowiedzialnych za ochronę powietrza oraz będą instruować telefonujących jakie kroki prawne mogą podjąć w przypadku spalania przez sąsiadów niedopuszczalnego paliwa.

Infolinia działa pod numerem telefonu: 789 030 988 w godz. 8:00 – 10:00.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE