TIA Technology przejmuje wschodzącą firmę InsurTech goBundl

W połączeniu z podstawową platformą ubezpieczeniową TIA, innowacyjna samoobsługowa platforma GoBundl wspiera ubezpieczycieli w inteligentnej, płynnej transformacji cyfrowej.

W połączeniu z podstawową platformą ubezpieczeniową TIA, innowacyjna samoobsługowa platforma GoBundl wspiera ubezpieczycieli w inteligentnej, płynnej transformacji cyfrowej.

TIA Technology, lider w zakresie standardowych rozwiązań informatycznych dla branży ubezpieczeniowej, ogłosił nabycie goBundl i jej cyfrowego interfejsu przeznaczonego dla firm ubezpieczeniowych. Dzięki zintegrowaniu innowacyjnego interfejsu GoBundl z platformą ubezpieczeniową o otwartym API, TIA zaspokaja stale rosnące zapotrzebowanie wśród firm ubezpieczeniowych na inteligentne rozwiązanie samoobsługowe i płynniejszą, ukierunkowaną na użytkownika, cyfrową podróż klienta.

Produkty ubezpieczeniowe dopasowane do potrzeb konsumentów

Cyfryzacja i urządzenia mobilne przekonują konsumentów do częstszych zakupów online, w tym polis ubezpieczeniowych. W rezultacie, firmy ubezpieczeniowe na całym świecie ścigają się, aby zwiększyć sprzedaż online i stworzyć angażującą klienta podróż, która zaspokaja konkretne potrzeby każdego z nich. Właśnie do tego została stworzona samoobsługowa platforma goBundl, oparta na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji.

Platforma goBundl umożliwia klientom ubezpieczeniowym przejście do trybu online, a po uzupełnieniu kilku informacji, zaoferowanie produktów ubezpieczeniowych, których potrzebują, po cenie, na którą mogą sobie pozwolić. Oferując to zintegrowane z platformą korową TIA rozwiązanie, dajemy naszym klientom możliwość zbudowania silnej, strategicznej platformy samoobsługowej, która może zapewnić firmom ubezpieczeniowym solidne podstawy w przyszłości. – wyjaśnia Christian Kromann, Dyrektor TIA.

Cyfrowy ekosystem przyszłości

TIA udostępnia główne funkcje swojej platformy innym podmiotom ekosystemu ubezpieczeniowego, umożliwiając ubezpieczycielom zbudowanie zwinnego, elastycznego ekosystemu cyfrowego, który jest odpowiedzią na ich strategiczne potrzeby.

– System podstawowy TIA pozwala ubezpieczycielom integrować wybrane technologie, od najlepszych rozwiązań do analizy danych po niszowe portale angażujące trzecią stronę. Dzięki temu ubezpieczyciele są wolni od ryzykownych długoterminowych zobowiązań i mogą rozwijać swoje systemy w miarę pojawiania się nowych technologii i zmian popytu na rynku. Włączenie technologii goBundl do platformy TIA jest częścią naszej ogólnej strategii ekosystemu i pozwala nam oferować rozwiązanie jednego dostawcy zarówno dla centralnych komponentów architektury technicznej ubezpieczyciela, jak i jego cyfrowego ekosystemu. – mówi Christian Kromann.

– Dla nas w goBundl, jako startupu InsurTech, była to niesamowita podróż. Z niecierpliwością czekamy na włączenie naszej technologii do TIA i możliwość zobaczenia, jakie korzyści przynosi branży ubezpieczeniowej na szerszą skalę – dodaje Jakob Vang Glud, CEO GoBundl.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *