Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

próbny balon

taktyka stosowana do rozpoznania granic. Pytamy o hipotetyczną sytuację, żeby wyciągnąć od drugiej strony informacje na temat dalszych ustępstw, często zaczyna się zdaniem ,,Co by było gdybyśmy…”

CC TALK: Maciej Okniński z Unified Factory o Customer Service Automation

Jak wynika z badania Salesforce 80 proc. firm korzystających z metod opartych na AI, przyznaje, że ma ona pozytywny wpływ na produktywność, a 74 proc. z nich odnotowuje wzrost sprzedaży. Automatyzacja oparta o AI pozwala budować trwałą i pogłębioną relacje z konsumentami dzięki gromadzeniu informacji o nich i podejmowaniu z nimi indywidualnego dialogu.

Jak wynika z badania Salesforce 80 proc. firm korzystających z metod opartych na AI, przyznaje, że ma ona pozytywny wpływ na produktywność, a 74 proc. z nich odnotowuje wzrost sprzedaży. Automatyzacja oparta o AI pozwala budować trwałą i pogłębioną relacje z konsumentami dzięki gromadzeniu informacji o nich i podejmowaniu z nimi indywidualnego dialogu. Aż 83 proc. sprzedawców, którzy korzystają z inteligentnej sprzedaży, odnotowało, iż pozwoliła im ona „zatrzymać klientów”.

Dlatego rozmawiamy z Maciejem Oknińskim, prezesem zarządu firmy Unified Factory S.A. na temat automatyzacji obsługi klienta i oferowanej przez spółkę platformy Customer Service Automation, która potrafi przyspieszyć obsługę klienta nawet do 80%.
 

Przetestuj system oferowany przez Unified Factory: https://unifiedfactory.com/pl/uf-easy

Maciej Okniński – od 20 lat związany z rynkiem sprzedaży i obsługi klienta. Doświadczenie zdobywał tworząc jedną z największych firm z międzynarodowym kapitałem, specjalizującą się w sprzedaży bezpośredniej do klientów B2B[1]. Współpracuje m.in. z Visa, Axa, czy MoneyGram. Założyciel Unified Factory S.A., pomysłodawca platformy Customer Service Automation, innowacyjnych narzędzi w obszarze automatyzacji obsługi.

Słownik
1. B2B. Wymiana produktów, usług i/lub informacji między firmami.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Tvrtko Stošic (Avaya): Covid-19 na nowo zdefiniował oczekiwania i możliwości biznesu

To, że niejednokrotnie firmy musiały przejść cyfrową transformację na skutek epidemii Covid-19, nikogo nie zaskoczy. Zaskoczyć może jedynie to, że to nie ona jest celem. Celem jest zadowolenie klienta, a transformacja jest tylko narzędziem, które ma nas do tego zbliżyć. Karol Bancerz w rozmowie z Tvrtko Stošiciem, konsultantem w międzynarodowej grupie specjalistów firmy Avaya, który od 15 lat wspiera klientów firmy w całej Europie w budowaniu lepszych doświadczeń i pełniejszego zaangażowania klientów w takich branżach jak telekomunikacja, finanse, usługi komunalne i handel detaliczny.
Czytaj więcej

Sytuacja na rynku pracy ogranicza możliwości rozwoju przedsiębiorstw i w długim czasie może istotnie hamować wzrost PKB

Stopa bezrobocia rejestrowanego według GUS spadła w maju do poziomu 6,1 proc., podczas gdy jeszcze pięć lat temu wynosiła ponad 13 proc. Przez dwie i pół dekady po transformacji gospodarczej przyzwyczailiśmy się do wysokiej stopy bezrobocia i tym samym rynku pracodawcy. Zatrudniający mogli wybierać między kandydatami, co przez długi czas ograniczało wzrost płac, ale także usztywniało wiele stosunków pracy.