Connect with us

Dwóch nowych członków Rady Nadzorczej Arterii S.A. Adama Jarmickiego odwołało NWZA

AKTUALNOŚCI

Dwóch nowych członków Rady Nadzorczej Arterii S.A. Adama Jarmickiego odwołało NWZA

W ubiegłym tygodniu Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arterii S.A. odwołało ze składu Rady Nadzorczej Adama Jarmickiego i powołało dwóch nowych członków: Grzegorza Grygiela i Bartłomieja Jankowskiego.

Grzegorz Grygiel

Absolwent Ecole Superieure de Commerce Specjalizacja Finanse i Zarządzanie oraz Executive MBA w Lincoln International Business School w Paryżu. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarach: doradztwo finansowe, audyt, M&A zdobywał jako konsultant międzynarodowych firm doradczych: Guerard Viala oraz Ernst&Young. Posiada także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami na stanowisku CFO międzynarodowych grup i spółek kapitałowych m.in. Group Azur, Grupa Falck A/S, Grupa PSA Citroen Polska, Siódemka SA oraz Arteria.

Prowadzi własną działalność gospodarczą pod firmą GMG Consulting – stale współpracuje z instytucjami rynku kapitałowego i funduszami Private Equity WS Capital, Vinci Capital pełniąc funkcje nadzoru właścicielskiego. Jest członkiem zarządu Delta Kurier Sp. z o.o., a także prezesem zarządu BLUE SA.

Bartłomiej Jankowski

Adwokat. Współzałożyciel i starszy partner w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k.. Kieruje zespołem rozwiązywania sporów. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prowadzeniu sporów sądowych i arbitrażowych, szczególnie dotyczących spraw budowalnych. Prowadzi również spory post-transakcyjne i korporacyjne oraz na tle umów handlowych.

Posiada rozległe doświadczenie w projektach związanych z infrastrukturą energetyczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz transportową. Doradza klientom w sprawach związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji infrastrukturalnych wykorzystując wiedzę z zakresu prawa cywilnego, budowlanego, ochrony środowiska, regulacji dotyczących prowadzenia działalności przez podmioty publiczne oraz prawa unijnego.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE