Unified Factory zdobywa partnera na Amerykę Łacińską

Pod koniec grudnia spółka Unified Factory pozyskała partnera z Gwatemalii. Jest to Praga Web Studio, która zajmie się dystrybucją rozwiązań oferowanych przez Unified Factory w trzech krajach Ameryki Łacińskiej: Gwatemali, Meksyku i Salwadorze.

Pod koniec grudnia spółka Unified Factory pozyskała partnera z Gwatemalii. Jest to Praga Web Studio, która zajmie się dystrybucją rozwiązań oferowanych przez Unified Factory w trzech krajach Ameryki Łacińskiej: Gwatemali, Meksyku i Salwadorze.

Rynek usług contact center w regionie Ameryki Łacińskiej jest wart 9,6 miliarda dolarów, rocznie wzrasta na poziomie 7,0%, a liczba pracowników oscyluje w okolicy 820 tysięcy.

5 największych firm w tym regionie reprezentuje aż 41,1% rynku i choć branża contact center w Ameryce Łacińskiej prężnie się rozwija, to wciąż potrzebuje innowacyjnego wsparcia – zaznaczył w raporcie Frost & Sullivan Juan Manuel Gonzalez, Kierownik ds. Badań.

Praga Web Studio to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem i szerokim portfolio klientów biznesowych z obszaru obsługi klienta i wsparcia sprzedaży.

– Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują jednoznacznie, że pozyskanie miejscowego partnera, który doskonale zna specyfikę lokalnego rynku oraz posiada rozbudowaną sieć kontaktów daje realne szanse na szybkie rozwinięcie biznesu, a co za tym idzie pozyskanie klientów. Model ten świetnie sprawdza się nam m.in. na Filipinach – komentuje Maciej Okniński, CEO Unified Factory.

– Widzimy duży potencjał w rozwiązaniach, jakie w obszarze automatyzacji i obsługi klienta oferuje Unified Factory – komentuję Manuel Escobar, przedstawiciel spółki Praga Web Studio. – Rynek Ameryki Łacińskiej usług contact center oraz nasi klienci amerykańscy poszukują innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji. Przewagę tych rozwiązań widzimy nie tylko w integracji wielu kanałów komunikacji, ale przede wszystkim w narzędziach z zakresu rozumienia tekstu naturalnego i sztucznej inteligencji, które będziemy mogli zastosować w systemach oferowanych naszym klientom – dodaje Escobar.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.
więcej

Startuje kolejna edycja „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”

Ruszyła rejestracja do tegorocznej 22. edycji „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Promujący innowacyjność program, który skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tych, które działalność rozpoczęły stosunkowo niedawno, od ponad dwóch dekad organizuje firma doradcza Deloitte.