Connect with us

Konftel 300Wx – bezprzewodowy telefon konferencyjny z nowymi możliwościami

SPRZĘT

Konftel 300Wx – bezprzewodowy telefon konferencyjny z nowymi możliwościami

Konftel, producent telefonów konferencyjnych, informuje, że Konftel 300Wx został jedynym na rynku bezprzewodowym rozwiązaniem telekonferencyjnym do Twojej centrali IP lub analogowej.

– Trend w zakresie konferencji bezprzewodowych jest bardzo silny w Europie i widzimy tam ogromne zapotrzebowanie na nasz telefon konferencyjny Konftel 300Wx – mówi Torbjörn Karlsson, Product Manager w Konftel. – Zarówno mniejsze, jak i większe firmy szukają takich opcji łączności, które umożliwią im elastyczne użytkowanie. To właśnie ta wersja telefonu Konftel 300Wx, w której można samemu wybrać stację bazową DECT, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wielu naszych klientów.

Bezprzewodowy telefon konferencyjny ułatwia użytkownikom wygodne organizowanie spotkań wszędzie tam, gdzie jest to konieczne w ich biurze – bez względu na dostęp do gniazdka elektrycznego czy sieci. Bezprzewodowa technologia DECT jest niezawodna i bezpieczna, a stacja bazowa jest wybierana zgodnie ze środowiskiem telefonii firmowej, czyli linią analogową lub IP (SIP). Telefon może również łączyć się z już istniejącą infrastrukturą DECT. Stacja bazowa IP DECT umożliwia zarejestrowanie przy użyciu protokołu SIP nawet do 20 telefonów Konftel 300Wx i przeprowadzenie do 5 równoczesnych rozmów w jakości HD. Łatwa instalacja sprawia, że podłączanie dodatkowych telefonów jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Jako prawdziwie hybrydowy telefon konferencyjny Konftel 300Wx ma również wejście USB audio do obsługi dźwięku z komputera i możliwość kablowego podłączenia telefonu komórkowego. W związku z tym urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z platformami UC, takimi jak np. Skype for Business.

– Jest to niewątpliwie atrakcyjne rozwiązanie dla firm ceniących wygodę i jakość komunikacji. System można stosować w miejscach o różnej wielkości i w różnych branżach. Jestem przekonana, że 300Wx jeszcze bardziej ułatwi klientom wejście w świat bezprzewodowych konferencji i spełni wymagania nowoczesnego miejsca pracy, a jednocześnie zwiększy jego produktywność – mówi Karolina Chomicka, nowy Konftel Product Manager ze strony wyłącznego importera w Polsce KONTEL.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE