Connect with us

Unified Factory S.A. chce zrobić z Netii swojego partnera

AKTUALNOŚCI

Unified Factory S.A. chce zrobić z Netii swojego partnera

Spółka Unified Factory rozpoczęła negocjacje w sprawie zawarcia umowy partnerskiej na wdrożenie platformy contact center na serwery Netii i dalszej jej odsprzedaży przez operatora telekomunikacyjnego. Umowa określa warunki finansowe oraz harmonogram prac związanych z wdrożeniem projektu.

Jak przekazała spółka Unified Factory w komunikacie zarząd „szacuje, iż w przypadku pomyślnego zakończenia negocjacji i podpisania umowy wartość kontraktu (w okresie jego obowiązywania) osiągnie wartość znaczącą dla spółki Unified Factory S.A. i będzie miało strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju oferty spółki w sektorze usług telekomunikacyjnych”.

Jak podało ISB News – wdrożenie będzie realizowane z wykorzystaniem funkcjonalności platformy Customer Service Automation w zakresie produktów UF Pro, oraz UF Easy (w modelu SaaS).

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

1 komentarz

POPULARNE