Connect with us

SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. finał WOŚP ponownie razem!

AKTUALNOŚCI

SerwerSMS.pl podejmuje wyzwanie! 26. finał WOŚP ponownie razem!

25. jubileuszowy finał WOŚP okazał się niesamowitym sukcesem. W to, że rekord zostanie pobity wierzyli wszyscy, jednak zebrana kwota – 105 570 801,49 zł przebiła najśmielsze wyobrażenia! Prawie 4 mln zł z tej sumy zostały zebrane za pośrednictwem SMS-ów typu Premium. W tym roku, z nadzieją na jeszcze większy sukces, po raz drugi wszystkich Operatorów integruje SerwerSMS.pl.

Polacy chętnie wysyłają SMS-y Premium, jeśli mogą w ten sposób wesprzeć akcje charytatywne – tak wynika z nieopublikowanych jeszcze wyników raportu „Badanie komunikacji SMS w Polsce 2016/2017. Z raportu, który na dniach ujrzy światło dzienne wynika bowiem, że prawie 61% Polaków wysyła SMS-y Premium natomiast aż 72,1% z tej liczby korzysta z nich wspierając właśnie akcje charytatywne. Zaobserwować to można również na przykładzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Z firmą SerwerSMS.pl współpracujemy już kilka lat a jako integrator SMS-ów Premium jest z nami już drugi rok. Finał to wydarzenie ekstremalnie dynamiczne, zatem musimy mieć dostęp do informacji i statystyk w każdej chwili. Dzięki SerwerSMS.pl widzimy na bieżąco efekt zbiórki za pomocą wiadomości SMS i możemy wspólnie cieszyć się z zaangażowania przyjaciół Orkiestry – mówi Małgorzata Mysłek, koordynator Projektów.

Aby wesprzeć WOŚP za pomocą telefonu komórkowego, wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na nr 75 565 (kwota wsparcia to 5 zł netto, numer aktywny do 22 stycznia).

Dzięki SerwerSMS.pl możliwa jest także komunikacja Organizatorów ze sztabami. Ta forma współpracy pomiędzy WOŚP a SerwerSMS.pl stała się już tradycją, która z roku na rok zatacza szersze koło. Zarówno sztaby, jak i wolontariusze niezwykle cenią sobie bowiem taką formę komunikacji. Niezależnie od miejsca, niezależnie od dostępu do Internetu czy od czasu, każdy posiadacz telefonu komórkowego otrzymuje wiadomość. To wartość nie do przecenienia podczas takich imprez jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

– SerwerSMS.pl to skuteczne narzędzie w komunikacji ze Sztabami. Bardzo często ważny jest czas dotarcia wiadomości do adresata, a telefon posiada każdy z kim współpracujemy. Po wysłaniu SMS-a spotykamy się z natychmiastową odpowiedzią w postaci telefonu zwrotnego bądź wiadomości. Skutecznie monitorujemy raporty dostarczenia, które są dla nas potwierdzeniem i argumentem w dalszej komunikacji ze Sztabami. Z usługi SMS Forward korzystamy w sytuacjach, gdy mamy ograniczony dostęp do komputera, zwłaszcza w dniu Finału. Etapowość pracy Działu Obsługi Sztabów pozwala również na wysyłkę SMS-ów do wolontariuszy, dzięki czemu możemy im podziękować na przykład za zaangażowanie i wywołać uśmiech na twarzy – podsumowuje Mariusz Przybylski, koordynator sztabów 26. Finału.

Oczywiście wiadomość SMS to nie jedyna forma komunikacji stosowana przez Organizatorów WOŚP. Cała machina Orkiestry to mnóstwo działań, które tworzą skuteczną i pełną całość. Jednakże na tym etapie rozwoju całego wydarzenia SMS wydaje się wręcz niezastąpiony. Jak komentuje Anna Jadwiga Orzech, specjalistka ds. komunikacji w Internecie: – SMSy to jedna z najszybszych form komunikacji a jednocześnie najbardziej pewnych. Wysyłając SMS do sztabu lub wolontariusza – mamy niemalże 100% procent pewności, że wiadomość, którą chcemy mu przekazać, dotrze do niego. Dlatego od kilku lat wysyłka SMS jest dla nas fantastycznym uzupełnieniem dotychczasowej komunikacji. W ten sposób możemy szybko informować o najważniejszych i najpilniejszych zdarzeniach, których nie można przegapić.

– To co nas najbardziej cieszy – komentuje Edyta Godziek, PR & Marketing Manager w SerwerSMS.pl, –To to, że pomimo bardzo intensywnego rozwoju nowych technologii, a co za tym idzie także form komunikacji, ciągle to właśnie SMS okazuje się niezastąpionym i skutecznym narzędziem. Ze względu na całą gamę rozwiązań i funkcji, które zapewnia SerwerSMS.pl ta krótka wiadomość tekstowa może być jeszcze skuteczniejsza i usprawniać pracę wszystkich: zarówno Organizatorów, sztabów jak i Wolontariuszy, którzy kwestują na rzecz WOŚP.

Również Platforma SerwerSMS.pl dołączyła się czynnie w zbieranie pieniędzy na rzecz Orkiestry przekazując na ten cel podpisane przez Jurka Owsiaka misie: Krzysia, Krzysię i Krysię. Urocze pluszaki licytować można na rzeczyodserca.pl

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE